God of War Ragnarök u Singapuru

GoD u Singapuru a mi u Beogradu

indijankadanka
od indijankadanka
2 minuta za čitanje

Dok se Kratos i Atreus pripremaju za svoje putovanje u Devet kraljevstava u God of War Ragnarök,, par je takođe navratio i u Singapur u stvarnom svetu. Od 9. do 13. novembra, u prostorijama Design Orcharda će se prikazivati murali likova, veliki štandovi, razne aktivnosti na rubu i još mnogo toga u znak proslave lansiranja igre na PlaiStation 5.

Pop-up događaj traje svakog dana od 10 do 22 sata i besplatan je za javnost. Čak i spolja, tema Boga rata je istaknuta, počevši od stepeništa koje je pretvoreno u oslikano platno okruženja igre.

Posle stepenica se nalaze izrezi likova i murali koji dočekuju posetioce, od kojih svaki ima drugačiju estetiku.

Onaj najbliži stepenicama, na primer, suprotstavlja dinamični dvojac otac-sin sa zastrašujućom silom koja je Tor, dok ilustracija pored prikazuje Kratosa kako oslobađa svoj bes. Ipak, vrhunac izložbe je obojena cerada koja se proteže preko travnatog prostranstva, dodajući jedinstven dodir Kratosovim i Atreusovim dizajnom.

Putovanje Kratosa i Atreja je zabeleženo kroz izložbu umetničkih dela, koja ne samo da ističe stilske radove regionalnih kreatora, već nudi i sveobuhvatan pregled para i njihovih uloga u univerzumu igre. U međuvremenu, zidovi su obloženi raznim posterima likova.

Posetioci će takođe moći da se dočepaju šoljice kafe kafe sa temom u Alchemist Coffee-u, sa legendarnim motivom vuka i psa. Imajte na umu, međutim, da je broj ograničen na 50 šoljica dnevno, ali postoji kvaka: moraćete da pazite na lozinku na kanalima društvenih medija PlayStation Asia i da je pravilno recitujete pred osobljem da biste uživali u naletu kofeina.

Za dodatno uzbuđenje tu su i razne druge stvarčice.

I svakoga dana po 20 GiveAway kompleta.

Sve opcije ove igre
Pratite me i na društvenim mrežama: Facebook, Instagram, Twitter, Threads , Linkedin i YouTube.

Discover more from Indijanka Danka

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Podelite ovaj članak
Zaprati:
Sedamdesetih godina prošlog veka u modi su bile lutke obučene kao partizanke, indijanke, hipi i naravno “normalne” djevojke, a sve su imale isto lice i dugu crnu kosu. Ja sam imala partizanku i indijanku. Imam ih još uvek (čuvala sam za kćerku koja ih nije ni uzela u ruke). Jedna sam od prvih žena gejmera kod nas. Prva žena autor i voditelj emisije o kompjuterskim igricama.